Marketingová konzultace

Zabýváme se také plánováním a realizací marketingových strategií na míru přímo Vaší společnosti. Zpracujeme Vám návrh strategie daného produktu, jeho vstupu na trh nebo celé firmy komplexně.

Zadat poptávku

Bez plánování a myšlenky, vyjde Vaše práce vniveč!

Zabýváme se také plánováním a realizací marketingových strategií na míru přímo Vaší společnosti. Zpracujeme Vám návrh strategie daného produktu, jeho vstupu na trh nebo celé firmy komplexně. Návrh rozpracujeme do jednotlivých výrobních nebo časových sekvencí a jsme schopni ho fyzicky realizovat. Pracujeme též se zpětnou vazbou, kdy našim klientům monitorujeme odezvy a výsledky marketingových kroků jak našich, tak i jiných firem, které si klient najal.

Dokážeme realizovat telemarketing a další služby, jako je například zpracování poptávek, jejich vyhodnocení a zařazení do strategického plánu firmy. Další oblastí, kterou se zabýváme, jsou komunikační strategie a kampaně, kdy je třeba například vyvážit negativní publicitu, budovat dobré jméno společnosti nebo aktuálně reagovat na daný problém (krizová komunikace). Jsme schopni kompletně převzít komunikaci Vaší společnosti do svých rukou a zajistit tak například ucelený servis pro novináře, připravovat tzv. „press kity” (balíčky informací), uspořádat tiskovou konferenci atd.

Umíme také zpracovat plán nákupu médií - tzv. „media planning” - a poté jej také realizovat, a to jak regionálně, tak i celorepublikově. Poskytujeme poradenství a následně i služby v oblasti vztahů s veřejností (public relations/PR) i vztahů s médii (media relations/MR).

Prohlédněte si naše reference