Grafické studio

Tým grafiků je připraven realizovat ve spolupráci s Vámi vizuální podobu Vašeho požadavku, vytvořit Vaše logo či originální grafický rámec.

Zadat poptávku

Nezapadněte do reklamní šedi!

Tým grafiků je připraven realizovat ve spolupráci s Vámi vizuální podobu Vašeho požadavku, vytvořit Vaše logo či originální grafický rámec. Kromě jiného pro Vás dokážeme navrhnout a vytisknout vizitky, letáky, brožury, skládačky, publikace, spotřební a průmyslové obaly, kalendáře, plakáty, firemní a společenské tiskoviny, výroční zprávy, katalogy, příbalové letáky a mnohé další. Všechny tiskoviny Vám dokážeme vytisknout ve velko i malosériovém tisku, plnobarevném i černobílém, včetně kopírování dokumentů na počkání.

3D Grafika

Dle požadavků Vám vymodelujeme ve 3D například Vaši novou kuchyň, navrhneme design atypických řešení a zpracujeme 3D prezentace produktů. 3D modely Vám i vytiskneme pro živou prezentaci. V našich ateliérech najdete i 3D modelárnu pro návrhy prototypů a technických řešení na míru. www.facebook.com/3dtiskhradeckralove

Webdesign

Navrhneme Vám a vyrobíme kompletní webovou prezentaci, případně provedeme rekonstrukci Vašeho stávajícího webu. Internetové stránky dokážeme pravidelně aktualizovat a spravovat. Zajistíme i webhosting a potřebnou registraci domény.

Řezaná grafika

Vyrábíme nápisy, polepy a grafiku technologií řezu z plastových a papírových folií. Tato média také plnobarevně potiskujeme, a tak rozšiřujeme použití na oblast malosériové výroby etiket, samolepek a dalších drobných tiskovin. Vyrábíme výstavní panely s možností plastického vrstvení obrazu a textu frézováním. Velikost plochy je prakticky neomezená a škála možných barev a dezénů použitých folií a jiných materiálů velmi široká. Výhodou je, že vyrobenou grafiku sami také aplikujeme, tedy například polepíme Váš vůz. Připravíme pro Vás mimo jiné polepy dopravních prostředků od automobilu po letadlo, poutače, označení, billboard.

Reklamní předměty

Rádi Vám dodáme reklamní a dárkové předměty s potiskem či výšivkou, stejně jako předměty laserem gravírované. V naší široké nabídce jsou zahrnuty jak levné spotřební předměty, tak luxusní dárky pro vedení firem a náročnější zákazníky. Jsme připraveni Vám navrhnout a vyvzorkovat i atypické předměty podle Vašich konkrétních požadavků. Problémem není ani návrh a realizace Vašeho firemního maskota. K dodání jsou připraveny tužky, pera, přívěsky, hodiny, deštníky, zapalovače, dárkové kazety, trička, bundy, čepice.

Katalogy reklamních předmětů online:

www.giftsplus.cz
Praktické dárky

Prohlédněte si naše reference