Filmová produkce

Filmové studio, jehož součástí je také studio zvukové, animační a střihové pracoviště, disponuje nejmodernějším vybavením. Pracujeme s vysokou kvalitou záznamu až 4K.

Zadat poptávku

Video je unikátní komunikační nástroj!

Filmové studio, jehož součástí je také studio zvukové, animační a střihové pracoviště, disponuje nejmodernějším vybavením. Pracujeme s vysokou kvalitou záznamu až 4K. Disponujeme kompletním vybavením, jímž pokryjeme náročné potřeby záznamu ve studiu i v terénu – kromě kamer také světla, mikrofony, odrazné desky a další.

Vyrábíme jak krátké reklamní spoty pro vysílání v kině, televizi, na LCD obrazovkách či jinde, kde krátká stopáž vyžaduje zhuštěnost a kompaktnost, tak i filmové dokumenty, instruktážní filmy či portrétní snímky, kde je kladen vyšší důraz na výpovědní uměleckou a emotivní rovinu zpracování.

Samozřejmostí je také vlastní kreativní pre-produkční činnost – vytvoření námětu včetně scénáře, podrobného harmonogramu prací, realizace castingu, produkce a technického zajištění. Dokážeme však také zpracovat Váš nápad a dovést jej do podoby výsledného snímku. Máme vlastní ateliér s osvětlovací technikou, kde realizujeme studiové zakázky – například prezentace výrobků či tvorbu vlastního pořadu, seriálu.

Jsme schopni plnit i specifické zakázky, jakou je například výroba filmového zpravodajství z města, „Královéhradeckého Kinožurnálu“, který od začátku roku 2008 vyrábíme pro Město Hradec Králové a zajišťujeme jeho vysílání v multikině CineStar Hradec Králové a v hradeckém artovém biografu Centrál.

Obrazová postprodukce

Střih

Střih realizujeme na střihovém pracovišti Edius, Avid, Adobe Premiere; zpracování obrazu provádíme z digitálních a analogových zdrojů. Na DVD nebo jiný nosič lze zálohovat a archivovat i staré VHS nahrávky.

2D/3D grafika

Pro názornější prezentace převážně technického rázu je často účelné použít grafickou animaci; tu jsme schopni zpracovat jak v 2D (Adobe After Effects), tak v 3D prostředí 3D Studio Max, Maya, Cinema 4D

Zvuková postprodukce

Komentář a průvodní slovo

Snímky rozšiřujeme o komentáře a průvodní slovo, realizované prostřednictvím výběru z hlasové banky profesionálních mluvčích. K tomu využíváme zejména potenciálu herců z Klicperova divadla v Hradci Králové a moderátorů komerčních rádií, případně také známých hereckých osobností.

Doplnění filmu o hudbu a ruchy

Zajišťujeme také originální hudbu šitou na míru snímku, včetně autorských práv. Hudba je ve většině případů komponována speciálně pro daný projekt až po jeho obrazové finalizaci a může tak ještě více podtrhnout působení filmu a vytvořit tak kompaktní jednolitý celek. Dalším prvkem je také doplnění ruchů a zvuků v rámci postprodukce.

Výroba rozhlasových spotů

Vyrábíme rozhlasové spoty pro regionální i celoplošné rádiové vysílání, taktéž včetně autorského hudebního doprovodu a s možností výběru z hlasové banky.

Kopírování a distribuce nosičů

Nabízíme kopírování a distribuci na všech běžných nosičích jako DVD či CD. Vytvoříme také grafický návrh obalu a potisk nosiče. I malé množství nosičů jsme schopni nabídnout v exklusivním presentačním provedení jako dárek. Nosiče Vám rádi dodáme v kompletním balení – tedy v plastovém obalu a s profesionálním bookletem.